Vítejte na stránkách obce Sloup v Čechách

Představuje se vám krásná obec Sloup v Čechách ležící na úpatí Lužických hor. Získá si vás svým okolím, především jedinečnými skalními útvary a rozsáhlými lesy.
Naše obec je vyhledávaným turistickým cílem a poskytuje mnoho možností pro aktivní odpočinek a zábavu.

! ! ZDE ! !   VIDEOPOZVÁNKA   do obce Sloup v Čechách

ZNOVU OSAZENÍ MAKOVICE NA STŘECHU KAPLE 21. dubna 2018   ZPRÁVA Z AKCE TELEVIZE MITEL Mimoň.

! ! NOVÉ ! !  Cyklotrasa Nový Bor - Sloup v Čechách - Lindava !!!

Zimní údržba komunikací

31.01.2010 00:00
Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se v letošní zimě podíleli na úklidu sněhu. Nejenom chlapům s traktorem, frézou a lopatou, ale i všem občanům, kteří pochopili situaci a svou ohleduplností pomohli zvládnout náročnou situaci. Samozřejmě se najdou i případy, kdy zaparkované vozy brání...

Hasičský bál

20.01.2010 00:00
Dne 16.1.2010 se uskutečnil již tradiční hasičský bál. Poděkování patří hasičům za přípravu i všem , kteří se přišli bavit a strávit příjemný večer.

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.