Kemp a chatky Koupaliště Sloup v Čechách

Ubytování na koupališti:

Kemp: ubytování ve vlastních stanech, terén převážně pod stromy, část na travnaté ploše. Areál je v noci osvětlený a střežen bezpečnostní službou, místa pro karavany s možností připojení na 220V (oddělené měření).

Srub Burianka: pro 7 osob (3 a 4 lůžkový pokoj), umyvadlo se studenou vodou, vařič, lednice. Vhodné pro jednu rodinu.

Chata u vody: pro 4 osoby (2x dvoulůžkový pokoj). Bez vybavení.

Dvě vícelůžkové chaty: s 2 a 4 lůžkovými pokoji (celková kapacita 22 osob). Velice skromně vybavené, ve čtyřlůžkových pokojích palandy, málo prostoru. Pro nedostatek soukromí nedoporučujeme rodinám, spíše vhodné pro školní výlety aj.

Srub BuriankaChatka

K cenám za ubytování je nutné připočítat poplatky za přechodný pobyt, rekreační poplatek, event. parkovné (viz ceník). 50% ceny je fakturováno zálohově měsíc před nástupem. Ložní prádlo v ceně.

Vybavení: Umývárny, sprchy s teplou vodou, WC venkovní i v budově. Bez kuchyňky.

Stravování: V areálu koupaliště je objekt restaurace s terasou, s bohatou nabídkou hotových jídel i minutek včetně nápojů, cukrovinek a mraženého zboží. Dále je zde stánek s rychlým občerstvením, kde lze koupit i základní potraviny. Stánek v blízkosti pokladny nabízí prodej novin, časopisů, drogistického zboží, hraček.

Sport, zábava: možnost vycházek do okolních borových lesů a na okolní kopce. Pro cyklistické výlety jsou značené trasy. V areálu je pingpongový stůl a pro malé děti klouzačka do vody, lanový park. V případě nepříznivého počasí je možné navštívit města Nový Bor, Česká Lípa nebo Liberec. V půjčovně malých plavidel je k dispozici 8 loděk. Pro majitele rybářských lístků možnost zakoupení povolenek ke sportovnímu rybaření.

Ceník služeb koupaliště Sloup v Čechách

Kontakt: