LESNÍ DIVADLO 2017

Dne 25.8.2017 se v Lesním divadle ve Sloupu v Čechách uskuteční závěrečný koncert "Kulturního léta 2017". V letošním roce jsme si připravili pro naše návštěvníky opět vyjímečného interpreta, vlastně letos interpretku. Rozhodli jsme se letos trochu změnit systém pořádání koncertu a na tento koncert bude možno zakoupit lístky již v předprodeji. Předprodej zajišťuje obec Sloup v Čechách v pokladně obecního úřadu po předchozí domluvě na tel. 487 753 562, případně prostřednictvím emailové objednávky na starosta.ousloup@seznam.cz. Dále je možno vstupenky zakoupit prostřednictvím   sítě GoOut.net.     https://goout.net/cs/listky/aneta-langerova-na-radosti-2017/nveb/
 
Lístky zakoupené v předprodeji Vám zajistí v případě míst k sezení rezervaci místa dle vstupenky do zahájení koncertu. V případě míst ke stání (sezení mimo sedadel na dece a pod.) zajištění vpuštění do areálu 2. hodiny před koncertem. Vstupenky na místě budeme prodávat až 1. hodinu před koncertem, pokud bude ještě volné místo v hledišti.
Bližší informace o pořadatelském zajištění koncertu získáte s předstihem na tomto místě.
 

Přehled míst a zón v hledišti Lesního divadla zde.  

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY KONCERTU ZDE.

 Přehled aktuálně volných míst v předprodeji zde.

 

Lístky k sezení jsou vyprodány. Zůstávají vstupenky k volnému sezení v areálu.

 

Aneta Langerová Na Radosti 2017    "Pod širou oblohou"  

 

25. srpna 2017 od 20.00 – Lesní divadlo Sloup v Čechách – Vstupenky v předprodeji od 5. května 2017

 

Aneta Langerová je osobitá česká zpěvačka a hudebnice. Záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček. Být interpretkou jí ale nestačilo, ve snaze o ryzí autenticitu se vydala na cestu k psaní vlastních písní. Dosud vydala čtyři řadová alba: Spousta Andělů, Dotyk, Jsem a Na Radosti. Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu. „Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,” popisuje Aneta. O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů.

Album Na Radosti vyšlo na konci roku 2014. Aneta spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovala dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 ji fanoušci ocenili za zpěvačku roku, album Na Radosti a za píseň Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby – CENY ANDĚL 2014, Czech Music Awards proměnila všechny v andělské sošky. V roce 2015 získala cenu Anděl za videoklip k písni Tragédie u nás na vsi a ocenění zpěvačka roku v anketě Žebřík.

Na turné Na Radosti „Pod širou oblohou“ Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z nového alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích.

Partner turné Anety Langerové – Na Radosti 2017
SHERWOOD Digital
© 2005-2012 Obec Sloup v Čechách