VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OBCE SLOUP V ČECHÁCH

Představuje se vám krásná obec Sloup v Čechách ležící na úpatí Lužických hor. Získá si vás svým okolím, především jedinečnými skalními útvary a rozsáhlými lesy. Naše obec je vyhledávaným turistickým cílem a poskytuje mnoho možností pro aktivní odpočinek a zábavu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Tísňová volání:
* 150 Hasičský záchranný sbor ČR
* 155 zdravotnická záchranná služba
* 158 Policie ČR
* 156 obecní (městská) policie
* 112 jednotné evropské číslo tísňového volání

Hlášení poruch veřejného osvětlení v obci:
* 728 655 901 * mistostarostka.sloup@seznam.cz

Hlášení poruch vodovodu a kanalizace:
* 601 267 267

Videopozvánka do obce Sloup v Čechách
CYKLOTRASA Nový Bor - Sloup v Čechách - Lindava
ZPRÁVA Z AKCE TELEVIZE MITEL  - KAPLE SV. JANA NEPOMUCKÉHO

Zimní údržba komunikací

31.01.2010 00:00

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se v letošní zimě podíleli na úklidu sněhu. Nejenom chlapům s traktorem, frézou a lopatou, ale i všem občanům, kteří pochopili situaci a svou ohleduplností pomohli zvládnout náročnou situaci. Samozřejmě se najdou i případy, kdy zaparkované vozy brání průjezdu techniky, ale nutno podotknout, že tyto případy byli pouze ojedinělé.

Hasičský bál

20.01.2010 00:00

Dne 16.1.2010 se uskutečnil již tradiční hasičský bál. Poděkování patří hasičům za přípravu i všem , kteří se přišli bavit a strávit příjemný večer.

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.