Otevírací doba knihovny 

 

Knihovna

Novou knihovnu v Komunitním centru najdete v hlavní budově v 1. patře. Je otevřena každé úterý od 16:00 hod. do 18:00 hod. a každý čtvrtek od 16:00 hod. do 17:00 hod..

Najdete zde i čtyři počítačová místa s veřejným internetem. 

Obec pravidleně přispívá na nákup nových knih, čtenáři si navíc mohou vybírat z výměnných souborů, které jsou dováženy z Městské knihovny Česká Lípa. Výměnné soubory se mění každé čtvrtletí. Informace lze získat také na odkazu https://sloup.knihovna.info/?menu=3740

On-line katalog: V současné době se ve spolupráci s knihovnou v České Lípě připravuje on-line katalog. V tomto katalogu zájemci najdou knihy z tzv. výměnných fondů, které dostáváme půjčené z městské knihovny v České Lípě a katalogizační záznamy našich novějších knih. Jak budeme postupně evidovat do počítače starší knihy, začnou se v katalogu objevovat i ony. Po dokončení vkládání knih do paměti počítače, budeme také přes počítač půjčovat. Pak katalog dovolí i rezervaci knih, ukáže, zda je kniha půjčená nebo je na regále. Dovolí také čtenáři se podívat do konta výpůjček.

Přejeme Vám zde příjemný pobyt.        

 

© 2005-2012 Obec Sloup v Čechách