NABÍDKA PRÁCE - SPRÁVCE KOMUNITNÍHO CENTRA

28.02.2019 14:58

SPRÁVCE KOMUNITNÍHO CENTRA

Náplň práce:

  • Zajišťování provozu objektů Komunitního centra
  • Údržba a organizace veřejné zeleně v areálu
  • Provádění a organizace drobných oprav
  • Zajišťování a organizace specializovaných oprav a revizí zařízení
  • Zajišťování provozu při kulturních akcích
  • Zajišťování kulturních a společenských akcí v Komunitním centru
  • Propagace a prezentace Komunitního centra
  • Personální práce a vedení brigádníků

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • MS Office
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Sloup v Čechách
Nástup: Ihned (případně dle dohody)

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mail: starostka.sloup@seznam.cz

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Makovická - starostka obce Sloup v Čechách
Tel.: 604 763 789; e-mail: starostka.sloup@seznam.cz