Kemp a chatky na koupališti

 

Kemp: V našem kempu můžete najít jak lesní, tak travnaté plochy. Ubytovaní je možné ve stanech, ale také v chatkách. Noční osvětlení je součástí areálu a v hlavní sezóně je zajištěna bezpečnostní služba. Najdete zde i místa s možností napojení na el. energii s odděleným měřením. Stravování v areálu je také zajištěno. Nachází se zde objekt restaurace s terasou, s bohatou nadílkou jídel včetně nápojů, cukrovinek a mraženého zboží. Dále jsou zde dva stánky s rychlým občerstvením. Umývárna, sprchy s teplou vodou a WC jsou součástí sociálního vybavení areálu. V kempu je umístěn lanový park, pro sportovce zabudovaný stůl na pink ponk a pro nejmenší dětská klouzačka do vody. Půjčování loděk a šlapadel patří také k hlavním možnostem využití volného času. V případě nepříznivého počasí je možné využít mnoho nabídek na okolní výlety a pro majitelé rybářských lístků je možnost zakoupení povolenky ke sportovnímu rybolovu.

Chaty: Areál nabízí několik velikostí chat. 

 Chata "Burianka" - 7 osob / dvoupatrová / - kuchyňka, vařič, lednice

 Chata "U Vody" - 2+2 osoby - kuchyňka, vařič, lednice

 Chata č. 15,16,17 a 18 - 4 a 5 lůžkové chaty - kuchyňka, vařič, lednice

 Chata PVT 1,2 a 3 - 4 lůžka / palandy / - kuchyňka, vařič, lednice

 Součástí chat není sociální zařízení. 

Rezervace ubytování: Rezervace ubytování - v případě zájmu o rezervaci chatek prosím pište na email: koupaliste.sloup@volny.cz.

 K rezervaci je třeba nahlásit: chatku, termín rezervace, celé jméno a adresu objednavatele, tel. na objednatele a adresu pro zaslání zálohové fa. V průběhu března Vám bude potvrzena Vámi požadovaná rezervace a zaslána zálohová fakturace.  

 

Ceník ubytování: rok 2021 , rok 2022

 Kontakt:

 Koupaliště Sloup v Čechách, příspěvková organizace

Cvikovská ul.

471 52 Sloup v Čechách

tel. 487 753 520, 722 911 516

správce: 602 316 309

email: koupaliště.sloup@volny.cz

Foto chat: Chata Burianka

 

              Chata č.17,18

 

                   Chata PVT

 

                 Chata č. 15,16

 
© 2005-2012 Obec Sloup v Čechách