Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7
Volby do Evropského parlamentu 7.6.- 8.6. 2024, Informace o počtu a sídle volebních okrsků
8
Volby do Evropského parlamentu 7.6.- 8.6. 2024, Informace o počtu a sídle volebních okrsků
9
10 11 12 13 14 15
Dětská hasičská řeka
16
17 18 19 20 21 22
Pozvánka na zájezd do Prahy
23
24 25 26
Pozvánka na VZZ dne 26.6. od 18.hodin
27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo (stav ke dni 20.12.2022)

Bárta Štěpán, Dragoun Luděk, Havlíček Jan, Látal Oldřich, Mikolášková Milena, Mráz Michal, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Suchá Romana

Zastupitelstvo (stav ke dni 29.11.2022)

Ing. Bárta Petr, Bárta Štěpán, Dragoun Luděk, Havlíček Jan, Mikolášková Milena, Mráz Michal, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Suchá Romana

Zastupitelstvo ( stav ke dni 19.10.2022)

Ing. Bárta Petr, Bárta Štěpán, Dragoun Luděk, Havlíček Jan, Ing. Mikolášková Milena, Mucha František, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Suchá Romana

Zastupitelstvo ( stav ke dni 28.5.2020)

Dragoun Luděk, Kamenec Tomáš, Krátký Radek, Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Studnička Jaromír, Trubáková Simona, Veselá Petra

Zastupitelstvo ( stav k 1.4.2020)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Studnička Jaromír, Vaszily Lumír, Veselá Petra

Zastupitelstvo (stav k 28.5.2019)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Veselá Petra

Zastupitelstvo (stav k 13.3.2019)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Šrůt Pavel

Zastupitelstvo (stav k 31.10.2018)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Šrůt Pavel

Zastupitelstvo ( stav k 16.6.2017)

Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Kamenec Tomáš, Karásek Martin, Krok Ondřej, Mašková Irena, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír

Zastupitelstvo ( stav k 21.4.2016)

Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Kamenec Tomáš, Karásek Martin, Krok Ondřej, Mašková Irena, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír, Volek Jiří

Zastupitelstvo ( stav k 16.3.2015)

Bártová Jana, Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Karásek Martin, Krok Ondřej, Novák Miroslav, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír, Vaszily Lumír, Volek Jiří

Zastupitelstvo (stav k 11.11.2014)

Bártová Jana, Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Karásek Martin, Krčmář Jiří, Novák Miroslav, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír, Vaszily Lumír, Volek Jiří