Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Lesní divadlo 2.7. od 19.hodin.
3 4 5
Lesní divadlo 5.7. od 19.hodin.
6 7
8 9
Lesní divadlo 9.7. od 19.hodin.
Lesní divadlo - 9.7. OD 19.HODIN ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ
10 11 12
Lesní divadlo 12.7. od 19.hodin.
Lesní divadlo 12.7. od 19.hodin
LESNÍ DIVADLO - ZRUŠENÍ DNEŠNÍHO PŘEDSTAVENÍ
13 14
15 16
Lesní divadlo 16.7. od 19.hodin.
17 18 19
Lesní divadlo - 19.7. od 19.hodin
20 21
22 23
Lesní divadlo 23.7. od 19.hodin.
24 25 26
Lesní divadlo 26.7. od 19.hodin.
27 28
29 30 31 1 2
Benátská noc
3 4
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo (stav ke dni 20.12.2022)

Bárta Štěpán, Dragoun Luděk, Havlíček Jan, Látal Oldřich, Mikolášková Milena, Mráz Michal, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Suchá Romana

Zastupitelstvo (stav ke dni 29.11.2022)

Ing. Bárta Petr, Bárta Štěpán, Dragoun Luděk, Havlíček Jan, Mikolášková Milena, Mráz Michal, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Suchá Romana

Zastupitelstvo ( stav ke dni 19.10.2022)

Ing. Bárta Petr, Bárta Štěpán, Dragoun Luděk, Havlíček Jan, Ing. Mikolášková Milena, Mucha František, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Suchá Romana

Zastupitelstvo ( stav ke dni 28.5.2020)

Dragoun Luděk, Kamenec Tomáš, Krátký Radek, Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Studnička Jaromír, Trubáková Simona, Veselá Petra

Zastupitelstvo ( stav k 1.4.2020)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Studnička Jaromír, Vaszily Lumír, Veselá Petra

Zastupitelstvo (stav k 28.5.2019)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Veselá Petra

Zastupitelstvo (stav k 13.3.2019)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Průcha Lukáš, Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Šrůt Pavel

Zastupitelstvo (stav k 31.10.2018)

Dragoun Luděk, Lischková Lenka Ing., Makovická Petra Mgr., Mucha František, Novák Miroslav, Novotný Martin, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Stinglová Jana, Studnička Jaromír, Šrůt Pavel

Zastupitelstvo ( stav k 16.6.2017)

Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Kamenec Tomáš, Karásek Martin, Krok Ondřej, Mašková Irena, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír

Zastupitelstvo ( stav k 21.4.2016)

Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Kamenec Tomáš, Karásek Martin, Krok Ondřej, Mašková Irena, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír, Volek Jiří

Zastupitelstvo ( stav k 16.3.2015)

Bártová Jana, Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Karásek Martin, Krok Ondřej, Novák Miroslav, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír, Vaszily Lumír, Volek Jiří

Zastupitelstvo (stav k 11.11.2014)

Bártová Jana, Bittman Jiří, Dragoun Luděk, Karásek Martin, Krčmář Jiří, Novák Miroslav, Pejčinovičová Jana, Prošek Jan Mgr., Studnička Jaromír, Vaszily Lumír, Volek Jiří